Stropné zdvíhacie zariadenia

Domov 9 Ponuka & Služby 9 Stropné zdvíhacie zariadenia

Zariadenie pre presun ŤZP klientov – Stropné zdvíhacie zariadenie

Stropne zdvíhacie zariadenie je zariadenie na presun klientov v rámci miestnosti. Toto špeciálne zariadenie vyvinuté pre pomoc v domácnostiach a zdravotníckych centrách mení ich životný priestor na bezbariérový, funkčný a pohodlný bez zvýšenej fyzickej námahy. Stropne zdvíhacie zariadenie ako aj prenosne mobilne zdviháky zabezpečujú zjednodušenie presunov z postele, presun z vozíka do kresla , presun k vykonaniu hygienických potrieb.

Bez väčších stavebných úprav pomáha stropný zdvihák jednoducho a rýchlo. Stropný zdvihák je zdvíhacie zariadenie určené na zdvíhanie a prepravu osôb v rámci jednotlivých miestnosti alebo aj celého bytu pomocou systému koľajníc. Nezaberá žiadny priestor na podlahe , keďže ho inštalujeme do stropu alebo bočných stien pod strop. Je možne ho inštalovať bez obmedzenia na všetky stavebne materiáli dokonca aj na sadrokartónový materiál. Zariadenie používa tkz. bezpečne napätie čiže jeho kvality si vieme odskúšať aj v priestoroch kúpeľne či bazénov. Vďaka bezpečnostným senzorom je to skutočne spoľahlivé a bezpečne zariadenie, ktoré imobilnej osobe a jej okolí uľahčí život.

Dynamická a statická skúška

Každý inštalovaný zdvihák je otestovaný dynamickou a statickou skúškou po inštalácii a zaučený obsluhujúcich osôb. Po odovzdaní do užívania raz ročne príde technik na odbornú prehliadku a revízny technik raz ročne prevedie revíznu skúšku bezpečnosti. Doporučujeme raz za 3 roky výmenu článkov batérii. Týmto spôsobom zaisťujeme systému bezpečnú prevádzku a jej spoľahlivé fungovanie počas celej doby prevádzky.

Stropný zdvihák vďaka patentovanému systému door to door vie plynule prechádzať cez viacero miestnosti takmer bez prerušenia. K stropnému zdviháku dodávame viacero typov vakov podľa potreby klientov v rôznych rozmeroch.

Získanie kompenzácie

Uvedene zariadenia sú v zozname schválených zariadení pre klientov a osoby ŤZP na UPSVaR .

Je možne na ňe získať kompenzáciu až do výšky 98% podľa posúdenia posudkovej komisie pri splnení podmienok UPSVaR. Všetky ďalšie informácie Vám radi sprostredkujeme na základe Vášho dopytu.