Stoličkové výťahy

Prekonávanie schodísk v domácnosti bude ľahšie

 

Domov 9 Ponuka & Služby 9 Stoličkové výťahy

Stoličkový výťah – schodisková sedačka

S týmto výrobkom sa už nemusíte báť presunu po schodoch. Schodisková stolička Vám prinesie službu v dôstojnom prenose medzi poschodiami. Schodisková stolička rieši a odstraňuje bariéru v každodennom presune. Je určená osobám zo zníženou schopnosťou chôdze, ktorí nie sú odkázaní len na invalidný vozík, ale dokážu sa udržať v sede počas presunu. Vďaka skúsenostiam výrobcov po celom svete, ktorí ponúkajú najkvalitnejšie materiály a prvotriedne vyhotovenie na základe skúsenosti od klientov ponúkame tieto výrobky aj do Vašej domácnosti či verejného priestoru. Ponúkame Vám zabezpečenie tých najkvalitnejších stoličkových výťahov, za ktorých kvalitu sa môžeme zaručiť.

Možnosti stoličkových výťahov

 Stoličky parkujú v staniciach ktoré sú zároveň nabíjacím bodom. Žiadne káble. Parkovanie stoličky prispôsobíme Vašim životným priestorom tak aby čo najmenej zaberali priestor a neobmedzovali ho. V poslednej stanici stolička parkuje na úrovni posledného schodu , na požiadanie je možne predlžiť dráhu na iné vhodne miesto. Stolička je vybavená mechanizmom na natáčanie sedadla v staniciach jednoduchšiemu nasadnutiu. Tiež je vybavená bezpečnostným pasom kvôli bezpečnému presunu. Pohyb sedačky je ovládaní jostikom v ľavej alebo pravej opierke ruky. Tiež je vybavená spínačom a zámkom s kľúčom proti neoprávnenému použitiu. K sedačke dodávame 2 ks. diaľkového ovládania pre privolanie do stanice alebo odoslanie.

Možnosť výberu

Sedačka a dráha majú širokú škálu použitých farieb a materiálov. Sú vybavené batériami z ktorých je urobené napájanie motorov, gyrovertikáli a všetkých elektronických súčiastok. Raz ročne kontrolujeme odbornou prehliadkou cely systém a raz za 5 rokov je doporučená výmena batériových článkov. Raz za rok robí revízny technik revíziu zariadenia aby ďalej bezpečne slúžila klientom.

Stolička je vhodným riešením pre seniorov a osoby zo zníženou mobilitou.

Schválené zariadenia

Uvedene zariadenia sú v zozname schválených zariadení pre klientov a osoby ŤZP na UPSVaR .

Je možne na ňe získať kompenzáciu až do výšky 98% podľa posúdenia posudkovej komisie pri splnení podmienok UPSVaR. Všetky ďalšie informácie Vám radi sprostredkujeme na základe Vášho dopytu.