Nájazdové rampy

Prenosné riešenie na prekonanie menších prevýšení

 

Nájazdové rampy

Nájazdové rampy patria medzi kompenzačné pomôcky s praktickým využitím na prekonávanie prekážok s malým prevýšením. Využiť sa môťu aj ako skvelý pomocník pri nakladaní mechanického, alebo elektrického invalidného vozíka do motorového vozidla.

Výhody

Medzi základnú výhodu patrí všestrannosť využitia nájazdových plošín a to v interiéry, taktiež aj v exteriéry. Teleskopická funkcia umožňuje jednoduchým pohybom upraviť rozmer plošín na polovicu. Výsledkom je ich jednoduché prenášanie, prepravovaie napríklad v kufri motorového vozidla a taktiež skladovanie. O bezpečnosť sa stará bezpečnostná západka, ktorá zaisťuje stabilitu plošín v rozloženom stave. Plošiny majú ochranné bočnice proti vybočeniu vozíka mimo rampy. Plošiny sú vyrobené z eloxovaného hliníka s protišmykovým povrchom. Pre jednoduchšie prenášanie sú vybavené ergonomickou rukoväťou. Teleskopické nájazdové rampy sú odolné, ľahké, pevné a samozrejme bezpečné. Bezpečnosť je na prvom mieste. Nesmú chýbať ani protišmykové pásy, ktoré priľnu k povrchu, aby nedošlo k samovoľnému posunutie plošiny a následnej nehode. Ich ďalšou nespornou výhodou je, že zároveň tlmia vybrácie.

Bezpečnosť schodolezov

Neváhajte sa na nás obrátiť a my vám radi a ochotne poradíme s výberom vhodnosti kompenzačných pomôcok. Radi vás navštívime u vás doma a bezplatne zameriame a naceníme kompenzačnú pomocku.

Bezpečnosť je na prvom mieste